Skip to content

Įmonės advokatas

Kokia nauda klientui iš „ĮMONĖS ADVOKATO“?

Verslo sėkmė ir ilgaamžiškumas tiesiogiai priklauso nuo tvarkingos teisinės bazės, nuo teisingų, tvarkingai sudarytų sandorių, kuriais apsaugoti įmonių, akcininkų interesai ir nuo teisingų sprendimų, kuriuos įmonės vadovai priiminėja kasdien. Todėl turėti įmonę pastoviai aptarnaujantį advokatą – tai ne tik įmonės rimtumo ir kokybės ženklas, bet ir esminė investicija, kuri visada saugi bei generuoja dividendus. 

Įmonių vadovai dažniausiai gi pateikia advokatui saviveiklos produktą – savarankiškai bandytus išspręsti klausimus ar bylą, kuri neretai būna įsisenėjusi, o savarankiškai atlikti veiksmai prieštarauja paties kliento interesams. Bylinėjimasis Norvegijoje paprastai kainuoja didžiulius pinigus. Jei lėšų bylinėjimosi procesui trūksta – gręsia įmonės bankrotas, verslo žlugimas.

Teisinės situacijos bei dažnai susijusios įmonės ekonominės krizės yra gan lengvai išvengiamos laiku integruojant advokatą į savo komandą ir perleidžiat jam spręsti einamuosius teisinius klausimus. Tai ypač aktualu, jei neplanuojate savo įmonėje kurti darbo vietos teisininkui, kuris, norint sukurti sėkmingą verslą, yra būtinas. Įmonei samdant pastoviai aptarnaujantį advokatą, išvengiate teisininko darbo vietos įkūrimo bei išlaikymo išlaidų, o tai nėra maži kaštai, be to, užsitikrinate, kad įmonės teisininkas turi aukščiausią teisininko kvalifikaciją.

KOKIA NAUDA KLIENTUI IŠ ABONENTINIŲ TEISINIO APTARNAVIMO PLANŲ?

Abonentiniai teisinių konsultacijų planai mažoms ir vidutinėms įmonėms suteikia galimybę patenkinti einamuosius teisės konsultacijų poreikius ir kartu kontroliuoti teisines išlaidas. Užsisakydami Jums tinkamą planą, nuolat šalia turėsite advokatą ir lengvai bei greitai gausite advokato konsultaciją už mažesnę, nei įprastinė, kainą. Už advokato paslaugas, neįeinančias į sutartą abonentinį teisinio aptarnavimo mokestį, Jums taip pat bus pasiūlytas abonentiniame periode galiojantis ženkliai mažesnis valandinis įkainis, nei įprasta.

Klientas bet kada lengvai gali nutraukti abonentinio aptarnavimo sutartį, paprasčiausiai nesumokėdamas abonentinio mokesčio už sekantį mėnesį. Už einamąjį mėnesį mokestis, tiesa, nėra grąžinamas. Klientui netaikomos jokios baudos už sutarties nutraukimą. Advokatas nenusimato jokiu kompensacijų.

KOKIOS PASLAUGOS ĮEINA Į ABONENTINĮ TEISINIO APTARNAVIMO MOKESTĮ?

Abonentinės teisinio aptarnavimo paslaugos – tai greitos teisinės konsultacijos visais įmonei aktualiais teisiniais klausimais nuotoliniu būdu – el. paštu, telefonu arba per kliento pasirinką vaizdo pokalbių programą. Į abonentines teisinio aptarnavimo paslaugas įskaičiuota dokumentų analizė, kuri susijusi su greitąja teisine konsultacija.

Greitos konsultacijos reiškia greitą advokato reagavimą, įskaitant šeštadienius ir sekmadienius bei švenčių dienas, vėliausiai – paros bėgyje.

Konsultacijos/ dokumentų analizės laikas yra apvalinamas kas 15 min.

Į abonentinės teisinio aptarnavimo paslaugas neįeina rašto darbai, fizinis advokato dalyvavimas ar atstovavimas.

Papildomom teisinėm paslaugom, kurios neįskaičiuotos į abonentines teisinio aptarnavimo paslaugas, advokatas abonentiniame periode įsipareigoja klientui suteikti ženkliai žemesnį valandinį įkainį, atitinkamai pagal užsisakyta abonentinį teisinio aptarnavimo planą. To sąlyga – abonentinis teisinis aptarnavimas tęsiasi ilgiau, nei 2 mėnesiai bei abonentinės teisinio aptarnavimo sutarties abi šalys laikosi be periodinių „nutrūkimų“.

Abonentines teisinio aptarnavimo paslaugas užsisakiusiam klientui suteikiama teisė ant įmonės firminio blanko bei įmonės sąskaitų-faktūrų nurodyti sekančią preventyvinę-perspėjamąją informaciją:

Įmonę aptarnaujantis advokatas: www.latotinaite.no

Įmonę aptarnaujanti debitorinių įsiskolinimų išieškojimo tarnyba: www.moneyback.no

KAIP ATSISKAITOMA UŽ ABONENTINIU PAGRINDU TEIKIAMAS TEISINIO APTARNAVIMO PASLAUGAS?

Pasirinkto abonentinio plano mėnesinis mokestis mokamas iš anksto, už ateinantį mėnesį.

Jeigu mokestis laiku nesumokamas, advokatas abonentą gali nutraukti.

KOKIU BŪDU TEIKIAMAS ABONENTINIS TEISINIS APTARNAVIMAS?

Abonentinės paslaugos  teikiamos nuotoliniu būdu – el. paštu, telefonu arba per kliento pasirinką vaizdo pokalbių programą.

Jums tinkamiausias planas
STANDARDMEDIUMPREMIUM
NOK 10 000 be 25% pvm mėnesiuiNOK 15 000 be 25% pvm mėnesiuiNOK 20 000 be 25% pvm mėnesiui
6 val. greitų konsultacijų*9 val. greitų konsultacijų*neribotas kiekis greitų konsultacijų*
– 10% nuo įprastinio valandinio įkainio**-20% nuo įprastinio valandinio įkainio**-30% nuo įprastinio valandinio įkainio**
* Konsultacijos/ dokumentų analizės laikas yra apvalinamas kas 15 min.
** Sąlyga – abonentinis teisinis aptarnavimas tęsiasi ilgiau, nei 2 mėnesiai bei abonentinės teisinio aptarnavimo sutarties abi šalys laikosi be periodinių „nutrūkimų“.
KAIP UŽSISAKYTI TEISINIO APTARNAVIMO PLANĄ – TAPTI ABONENTU?

Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums nuspręsti, koks planas Jums tinka labiausiai, taip pat suteiksime išsamią informaciją apie tolimesnius veiksmus ir mūsų bendradarbiavimą.

Naujus klientus paslaugai paslaugai „įmonės advokatas“ priimame atsižvelgiant į turimą darbų apkrovą. Siekdami suteikti tik aukštos kokybės paslaugas, naujų klientų skaičius per mėnesį yra ribojamas.